07.01.2016 Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego JUDO Mysłowice zdecydował o przystąpieniu klubu do Polskiego Związku Ju – Jitsu. Od tego czasu braliśmy udział w wielu zawodach rangi okręgowej, ogólnopolskiej czy wręcz międzynarodowej. W kolekcji naszych zawodników pojawiły się medale Pucharów Polski, Mistrzostw Śląska czy Mistrzostw Polski. W miniony weekend Trener Mariusz FIGLUS udał się wraz z Siódemką mysłowickich sportowców do Czarnogóry, aby walczyć o medale Pucharu Świata.
W doborowym towarzystwie ok. 800 zawodników z całego świata (w tym, m.in. z Mauritius), nasi sportowcy toczyli piękne walki.
Nikodem FIGLUS dotarł do finału i zdobył pierwszy dla naszego klubu medal w Pucharze Świata – medal srebrny, za II miejsce.
Pozycje pozostałych bohaterów zawodów to:
Jakub SMAGA – V miejsce
Igor KOZIK – VII miejsce
Jakub DZIEDZIC – IX miejsce
Marcin WŁOKA – IX miejsce
Patryk ZDRODOWSKI – IX miejsce
Piotr ZDRODOWSKI – IX miejsce
___________________________________________________________
UKS Judo Mysłowice


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL