W dniach 29.09 – 01.10.2017 w Krakowie rozegrany został I Grand Prix Polski młodzików i młodziczek. Wśród najlepszych młodziczek i młodzików naszego kraju w turnieju głównym mieliśmy aż czterech (dwie dziewczynki Faustyna Cieślik oraz Zuzanna Tomanek i dwóch chłopaków Maciej Filiczak i Maks Gwizdon) reprezentantów naszego klubu. Żaden klub ze Śląska nie miał tylu uczestników w turnieju głównym. Znakomicie zagrała Faustyna Cieślik uczennica kl.6b Szkoły Sportowej. Startując z 20 pozycji Faustyna wywalczyła miejsce w pierwszej 10 najlepszych młodziczek. W rozgrywkach grupowych Faustyna zajęła 2 miejsce w swojej grupie przegrywając jedną grę. W kolejnej fazie turnieju, po dramatycznym meczu musiała uznać wyższość zawodniczki z Częstochowy A.Jezik 2:3. Potem mysłowiczanka pokonywała pewnie swoje przeciwniczki bo 3:0 lub 3:1 w setach, po drodze rewanżując się swojej pogromczyni z turnieju grupowego E.Krakowiak z Gdańska 3: 0.
Ostatecznie F.Cieślik zdobyła znakomite 9 miejsce.
Pozostali zawodnicy naszego klubu zdobywali dalsze miejsca w klasyfikacji ogólnej. Jednak były to miejsca bardzo dobre ponieważ każdy poprawiał swoją pozycję przed zawodami. Z.Tomanek 21 m., M.Filiczak z 31 na 21 miejsce, M.Gwizdoń z 53 na 49 miejsce.
______________________________________________
Yuriy Fomin


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL