Punkt z liderem [FOTO]

7 stycznia 2018

W sobotnie popołudnie Silesia Volley MSK Mysłowice podejmowała na własnym parkiecie liderki tabeli zespół MKS Polonia Świdnica. W pierwszym meczu tych zespołów w Świdnicy drużyna z Dolnego Ślaska po emocjonującym pojedynku wygrała z mysłowiczankami 3:2. I taki sam rezultat padł w Mysłowicach. Pierwszy set dla przyjezdnych do 21. Druga partia to koncertowa gra podopiecznych trenera Alana Poloka i wygrana 25:15. Kolejne dwie partie zakończyły się wynikiem 25:23. Trzeci set dla Polonii czwarty dla gospodyń. Piąta odsłona 15:13 dla rywalek. Kolejny mecz w Mysłowicach 3 lutego z KS Częstochowianka Częstochowa. Wcześniej Silesia Volley rozegra dwa mecze na wyjazdach. W 16 kolejce 13.01.2018 spotkanie z Impel Wrocław II a 20.01.2018 z KS Olimpia Jawor.