W niedzielę, 27 maja na hali sportowej przy ulicy Jasińskiego odbyły się zawody judo dla dzieci i młodzieży. Turniej pod nazwą GRAND PRIX MYSŁOWIC W JUDO zgromadził ponad 200 zawodników. Organizatorem zawodów był oczywiście nasz klub UKS „Judo” Mysłowice. Tradycyjnie, walki stały na wysokim poziomie i były bardzo widowiskowe, zwłaszcza w kategoriach U15. Nasza klubowa reprezentacja spisała się całkiem nieźle. Oto nasi mysłowiccy medaliści:

1 MIEJSCE
- SZAŁKIEWICZ SANDRA – U 13
2 MIEJSCE
- CYGAN FILIP – U 11
- WITEK ROKSANA – U 11
- SADY BARTOSZ – U 13
- FROSZTĘGA IGA – U 13
- JANECZKO ALICJA – U 15
3 MIEJSCE
- ZDRODOWSKI PIOTR – U 13
- KOZIK IGOR – U 13
- JĘCZMYK ANNA – U 13

W sumie wpadło w nasze ręce 8 medali, w tym jeden złoty. Zawodnicy startowali po okiem klubowych trenerów Eweliny Oczkowicz i Ryszarda Dziewulskiego.
_____________________________________________________________
UKS Judo Mysłowice


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL