W dniach 01-02 Czerwca w Pile rozegrano Mistrzostwa Polski w Judo Juniorów Młodszych. Turniej odbywał się tradycyjnie w w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży a nasz klub wystawił tym razem tylko jedną naszą zawodniczkę – Alicję Gowarzewską. Ala startowała w kategorii do 44 kg i wywalczyła brązowy medal turnieju. Nasza zawodniczka czterokrotnie wychodziła na matę. Dwukrotnie zwyciężała. Alicji sekundował trener Ryszard Dziewulski.
_____________________________________________________________
UKS Judo Mysłowice


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL