W Łaziskach Górnych rozegrany został II wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i żaków. Są to najmłodsze kategorie wiekowe w tenisie stołowym.
Na 38 chłopców i 29 dziewczyn KS Mysław reprezentowało 10 zawodników i zawodniczek.
Bardzo dobry wynik uzyskała Anastazja Malinowska. Uczennica klasy 4c Szkoły Sportowej z Mysłowic zdobyła 2 miejsce przegrywając tylko jeden mecz z nr. 1 turnieju N. Wójtowicz z Czechowic –Dziedzic.
Tylko jeden mecz i też z nr. 1 turnieju, przegrał Witek Pisarzowski (uczeń klasy 3a Szkoły Sportowej) grający w najmłodszej kategorii skrzatów. Witek przegrał na etapie ½ finału i dlatego mógł zdobyć „tylko” 3 miejsce. Miejsce trzecie jest dla niego wyższe niż te, które miał w poprzednim turnieju, więc i jego występ można uznać za bardzo dobry.
Pozostali zawodnicy zdobywali miejsca na miarę swoich możliwości i prawie każdy poprawił swoją pozycję w odniesieniu do poprzedniego turnieju.
W tych zawodach z 10 zawodników KS Mysław 8 są uczniami Szkoły Sportowej naszego Miasta.