Kiedy nasze dzieci zdobywały szlify w Jaśle, dwóch Juniorów Młodszych naszego klubu wzięło udział w I eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trener Ryszard DZIEWULSKI udał się do Bytomia na turniej, w którym biorą udział judocy IV regionu: województwa śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Mimo dużej konkurencji, szczególnie – w kategoriach wagowych naszych zawodników, mysłowiccy judocy stoczyli solidne walki okraszone pięknymi rzutami. Jakub DZIEDZIC wywalczył wysokie, II miejsce. Patryk ZDRODOWSKI niestety nie zakwalifikował się do strefy medalowej. O kwalifikacje do Mistrzostw Polski będzie walczył podczas II eliminacji. Trzymamy kciuki i wierzymy, że udowodni on wówczas, swoim przeciwnikom dobre przygotowanie i razem z kolegą klubowym – Kubą, pojadą, w ostatni weekend kwietnia, do Kielc, na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.
_________________________________________________________________
Jannusz Gowarzewski – UKS Judo Mysłowice


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL