W sobotę, 30.03.2019 odbyły się II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Trener Ryszard DZIEWULSKI udał się na ten turniej kwalifikacyjny z dwójką kadetów z UKS JUDO Mysłowice. Obaj walczyli bardzo dzielnie, zajmując ostatecznie wysokie, punktowane miejsca. Jakub DZIEDZIC wywalczył (podobnie, jak w I eliminacjach) II miejsce. Drugi z naszych klubowych zawodników – Patryk ZDRODOWSKI zajął V miejsce. Nie dało mu to niestety kwalifikacji na Olimpiadę. Za 3 tygodnie zatem, do Kielc, na finały OOM pojedzie Jakub DZIEDZIC. Będzie tam reprezentował Mysłowice wraz z dwójką innych mieszkańców naszego miasta, trenujących obecnie w AZS AWF Katowice: Alicją GOWARZEWSKĄ i Marcinem WŁOKĄ.
_______________________________________________________________________________________________________________
Janusz Gowarzewski – UKS Judo Mysłowice


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL