II GPP Młodzików – 10.11 – 12.11.2017 – Bilcza
33 – 40. Maciej Filiczak
____________________________________________
II GPP Młodziczek – 10.11 – 12.11.2017 – Bilcza
7. Fastyna Cieślik
49 – 56. Zuzanna Tomanek
______________________________________________
I GPP Żaków – 3 – 5.11.2017 – Lidzbark Warmiński
14. Maksymilian Gwizdoń
18. Wiktor Ptak
______________________________________________
II WTK Młodzików – 29.10.2017 – Bytom
3. Maciej Filiczak
9 – 12. Maksymilian Gwizdoń
17 – 24. Maksymilian Rożek
33 – 48. Wiktor Ptak
49 – 64. Tomasz Gola
Konrad Pisarzowski
______________________________________________
II WTK Młodziczek – 29.10.2017 – Bytom
3. Zuzanna Tomanek
______________________________________________
I WTK Żaków – 21.10.2017 – Bytom
3. Tobiasz Maliowski
17 – 22. Witold Pisarżowski
______________________________________________
I WTK Żaczek – 21.10.2017 – Bytom
9 – 12. Anastazja Malinowska
25 – 32. Oliwia Gola
______________________________________________
I WTK Skrzatów – 72110.2017 – Bytom
2. Wiktor Ptak
17 – 24. Tomasz Gola
25 – 32. Konrad Pisarzowski
33 – 48. Tobiasz Maliowski
49 – 56. Witold Pisarżowski
______________________________________________
I WTK Skrzatek – 21.10.2017 – Bytom
3. Anastazja Malinowska
10. Oliwia Gola
17 – 18. Amelia Osiecka
______________________________________________
I WTK Juniorów – 7.10.2017 – Bytom
9 – 12. Oliwer Gwizdoń
25 – 32. Maciej Filiczak
49 – 62. Maksymilian Gwizdoń
______________________________________________
I WTK Juniorek – 7.10.2017 – Bytom
3. Ewa Filiczak
13 – 16. Faustyna Cieślik
______________________________________________
I GPP Młodzików -29.09 – 1.10.2017 – Kraków
21 – 24. Maciej Filiczak
49 – 56. Maksymilian Gwizdoń
______________________________________________
I GPP Młodziczek -29.09 – 1.10.2017 – Kraków
9. Faustyna Cieślik
21 – 24. Zuzanna Tomanek
______________________________________________
I GPP Kadetów – 22 – 24.09.2017 – Krosno
21 – 24. Oliwer Gwizdoń
______________________________________________
I WTK Młodzików – 17.09.2017 – Łaziska Górne
1. Maciej Filiczak
6. Maksymilian Gwizdoń
17 – 24. Maksymilian Rożek
25 – 32. Wiktor Ptak
49 – 64. Filip Bautista
Tomasz Gola
Konrad Pisarzowski
______________________________________________
I WTK Młodziczek – 17.09.2017 – Łaziska Górne
1. Faustyna Cieślik
7. Zuzanna Tomanek
______________________________________________
I WTK Kadetów – 9.09.2017 – Bytom
13 – 16. Maciej Filiczak
Maksymilian Gwizdoń
33 – 48. Wiktor Ptak
Maksymilian Rożek
49 – 56. Jarosław Janota
______________________________________________
I WTK Kadetek – 9.09.2017 – Bytom
4. Faustyna Cieślik
9 – 12. Zuzanna Tomanek
______________________________________________


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL