Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów – 18 – 21.05.2017 – Drzonków
Gra pojedyncza
17 – 24. Oliwer Gwizdoń
_ _ _ _ _
Gra podwójna
17 – 32. Oliwer Gwizdoń, Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików – 4 – 7.05.2017 – Krosno
25 – 31. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Maciej Filiczak, Adrian Bogacz)
________________________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek – 27 – 30.04.2017 – Wałbrzych
Gra pojedyncza
49 – 64. Ewa Filiczak
_ _ _ _ _
Gra podwójna
17 – 32. Ewa Filiczak, Paruszewska Aleksandra (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek – 27 – 30.04.2017 – Wałbrzych
25 – 27. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Ewa Filiczak ,Krystyna Świder)
______________________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Skrzatów – 29.04.2017 – Częstochowa
1. Wiktor Ptak
13 – 16. Tobiasz Malinowski
17 – 21. Konrad Pisarzowski
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Skrzatek – 29.04.2017 – Częstochowa
13 – 16. Anastazja Malinowska
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Żaków – 29.04.2017 – Częstochowa
Gra pojedyncza
1. Adrian Bogacz
2. Maksymilian Gwizdoń
13 – 16. Wiktor Ptak
17 – 24. Bartłomiej Koch
33 – 48. Tomasz Gola
Oliwer Szczyrba
_ _ _ _ _
Gra podwójna
3. Adrian Bogacz, Maksymilian Gwizdoń
9 – 16. Wiktor Ptak, Bartłomiej Koch
17 – 25. Tomasz Gola, Oliwer Szczyrba
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetów – 23.04.2017 – Sosnowiec
Gra pojedyncza
7. Oliwer Gwizdoń
_ _ _ _ _
Gra podwójna
3. Oliwer Gwizdoń, Ksawery Ziętara (UKTS Sokół Orzesze)
_ _ _ _ _
Gra mieszana
3. Oliwer Gwizdoń, Alicja Gasz (KTS Mysłowice)
_______________________________________________
III GPP Żaków - 21 – 23.04.2017 – Kwidzyń
21 -24. Maksymilian Gwizdoń
________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzików – 9.04.2017 – Jastrzębie-Zdrój
Gra pojedyncza
3 – 4. Maciej Filiczak
13 – 16. Maksymilian Gwizdoń
17 – 24. Adrian Bogacz
_ _ _ _ _
Gra podwójna
1. Maciej Filiczak, Łukasz Szatny (UKTS Sokół Orzesze)
9 – 16. Adrian Bogacz, Maksymilian Gwizdoń
Wiktor Ptak, Rfała Ogon (KS Martex Rybnik)
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek – 9.04.2017 – Jastrzębie-Zdrój
Gra pojedyncza
5. Faustyna Cieślik
_ _ _ _ _
Gra podwójna
2. Faustyna Cieślik, Weronika Gasz (KTS Mysłowice)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików – 8.04.2017 – Jastrzębie-Zdrój
1. Klub Olimpijczyka I Mysłowice (Adrian Bogacz, Maciej Filiczak)
5 – 8. Klub Olimpijczyka II Mysłowice (Maksymilian Gwizdoń, Wiktor Ptak)
17 – 24. Klub Olimpijczyka III Mysłowice (Filip Bautista, Jarosław Janota)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek – 8.04.2017 – Jastrzębie-Zdrój
9 – 12. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Faustyna Cieślik, Julia Białoń)
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów – 2.04.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
25 – 30. Grzegorz Koch
_ _ _ _ _
Gra podwójna
9 – 16. Grzegorz Koch, Krzysztof Jonik (MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śl.)
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek – 2.04.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
3. Ewa Filiczak
9. Krystyna Świder
_ _ _ _ _
Gra podwójna
3. Ewa Filiczak, Krystyna Świder
_ _ _ _ _
Gra mieszana
3. Ewa Filiczak, Krzysztof Pawłowski (UKTS Sokół Orzesze)
9 – 16. Krystyna Świder, Jakub Suchoń (UKTS Sokół Orzesze)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorek – 1.04.2017 – Bytom
1. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Ewa Filiczak, Krystyna Świder)
_______________________________________________
III GPP Kadetów - 31.03 – 2.04.2017 – Luboń
33 – 40. Oliwer Gwizdoń
________________________
III WTK Żaków – 25.03.2017 – Bytom
7. Wiktor Ptak
25 – 32. Bartłowmiej Koch
33 – 48. Oliwer Szczyrba
49 – 61. Tomasz Gola
_______________________________________________
III WTK Skrzatów – 25.03.2017 – Bytom
9. Konrad Pisarzowski
13. Tobiasz Malinowski
_______________________________________________
III WTK Skrzatek – 25.03.2017 – Bytom
7. Anastazja Malinowska
_______________________________________________
III WTK Kadetów – 19.03.2017 – Bytom
1. Oliwer Gwizdoń
25 – 32. Maciej Filiczak
33 – 48. Maksymilian Gwizdoń
49 – 64. Jarosław Janota
65 – 73. Filip Bautista
_______________________________________________
III WTK Kadetek – 19.03.2017 – Bytom
9 – 12. Faustyna Cieślik
_______________________________________________
77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzieżowców – 12.03.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
5 – 8. Kamil Bajer
_ _ _ _ _
Gra podwójna
3 – 4. Kamil Bajer, Szymon Twardowski (UKS Huragan Sosnowiec)
_____________________________________
III GPP Juniorek – 24 – 26.02.2017 – Krosno
41 – 48. Ewa Filiczak
_____________________________________________
77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Seniorów – 19.02.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
25 – 32. Damian Kowalski
Kamil Bajer
_ _ _ _ _
Gra podwójna
5 – 8. 25 – 32. Damian Kowalski, Kamil Bajer
_ _ _ _ _
Gra mieszana
9 – 16. Ewa Filiczak, Kamil Bajer
17 – 29. Damian Kowalski, Klaudia Franaszczuk (KTS Mysłowice)
______________________________________________
77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Senorek – 19.02.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
13 – 16. Ewa Filiczak
_ _ _ _ _
Gra podwójna
5 – 8. Ewa Filiczak, Zuzanna Grzesińska (KTS Mysłowice)
______________________________________________
I LIGA JUNIORÓW – 3 turniej – 11.02.2017 – Sosnowiec – FINAŁ
UKTS Sokół II Orzesze – Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:0
Klub Olimpijczyka Mysłowice – Fundacja Talent Cieszyn 0:5
LITS Anders Żywiec – Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:0

10 miejsce – Klub Olimpijczyka Mysłowice
______________________________________________
I LIGA JUNIOREK – 3 turniej – 11.02.2017 – Sosnowiec – FINAŁ
UKTS Sokół Orzesze – Klub Olimpijczyka Mysłowice 0:5
Klub Olimpijczyka Mysłowice – KKS kolejarz Gliwice 4:1
UKS Huragan Sosnowiec – Klub Olimpijczyka Mysłowice 0:5

5 miejsce – Klub Olimpijczyka Mysłowice
______________________________________________
III WTK Juniorów – 5.02.2017 – Łaziska Górne
9 – 12. Oliwer Gwizdoń
25 – 32. Maciej Filiczak
33 – 48. Grzegorz Koch
49 – 63. Maksymilian Gwizdoń
_____________________________________________
III WTK Juniorek – 5.02.2017 – Łaziska Górne
2. Ewa Filiczak
17 – 24. Faustyna Cieślik
Krystyna Świder
_____________________________________________
III WTK Młodzików – 4.02.2017 - Łaziska Górne
5. Maciej Filiczak
13 – 16. Maksymilian Gwizdoń
25 – 32. Wiktor Ptak
65 – 79. Filip Bautista
Bartłomiej Koch
Jakub Jamrozy
Oliwer Szczyrba
_____________________________________________
III WTK Młodziczek – 4.02.2017 - Łaziska Górne
6. Faustyna Cieślik
_____________________________________________
II GPP Żaków - 20 – 22.01.2017 – Gdańsk
7. Adrian Bogacz
17. Maksymilian Gwizdoń
________________________
III WTK Seniorek – 15.01.2017 – Bytom
17-24. Ewa Filiczak
_____________________________________________
II WTK Skrzatów – 8.01.2017 – Łaziska Górne
1. Wiktor Ptak
10. Tobiasz Malinowski
13. Konrad Pisarzowski
17 – 24. Damian Leśniowski
______________________________________________
II WTK Skrzatek – 8.01.2017 – Łaziska Górne
11. Anastazja Malinowska
______________________________________________
II WTK Żaków - 8.01.2017 – Łaziska Górne
8. Wiktor Ptak
33- 48. Tomasz Gola
______________________________________________
II WTK Żaczek – 8.01.2017 – Łaziska Górne
13 – 16. Julia Białoń
______________________________________________
I LIGA JUNIORÓW – 2 turniej – 11.12.2016 – Sosnowiec
Klub Olimpijczyka Mysłowice - MUKS Jedynka Pszów 1:4
UKTS Sokół I Orzesze – Klub Olimpijczyka Mysłowice 4:1
Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Skarbek I Tarnowskie Góry 0:5
______________________________________________
I LIGA JUNIOREK – 2 turniej – 11.12.2016 – Sosnowiec

Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 1:4
RKS Cukrownik Chybie – Klub Olimpijczyka Mysłowice 1:4
Klub Olimpijczyka Mysłowice - KTS II Mysłowice 0:5
______________________________________________
II LIGA JUNIORÓW – Finał
5 miejsce – Klub Olimpijczyka II Mysłowice
___________________________________________________________
II WTK Seniorów – 27.11.2016 – Jastrzębie-Zdrój
25 – 32. Damian Kowalski
Kamil Bajer
___________________________________________________________
I GPP Kadetów – 25 – 27.11.2016 – Drzonków
25 – 32. Oliwer Gwizdoń
______________________________________________
II WTK Młodzieżowców – 13.11.2016 – Bytom
16. Kamil Bajer
___________________________________________________________
II GPP Młodziczek – 11 – 13.11.2016 – Limanowa
33 – 40. Faustyna Cieślik
______________________________________________
II WTK Juniorów – 6.11.2016 – Łaziska Górne
9 – 12. Oliwer Gwizdoń
49 – 64. Maciej Filiczak
___________________________________________________________
II WTK Juniorek – 6.11.2016 – Łaziska Górne
9 – 12. Ewa Filiczak
17 – 24. Faustyna Cieślik
25 – 32. Krystyna Świder
___________________________________________________________
II WTK Kadetów – 5.11.2016 – Łaziska Górne
17 – 24. Maciej Filiczak
49 – 64. Wiktor Ptak
______________________________________________
II WTK Kadetek – 5.11.2016 – Łaziska Górne
13 – 16. Faustyna Cieślik
______________________________________________
I GPP Żaków - 4 – 6.11.2016 – Lidzbark Warmiński
13 – 16. Maksymilian Gwizdoń
________________________
I WTK Młodzików- 30.10.2016 – Łaziska Górne
4. Maciej Filiczak
33 – 48. Oliwer Szczyrba
Wiktor Ptak
49 – 64. Filip Bautista
65 – 79. Jakub Jamrozy
______________________________________________
I WTK Młodziczek – 31.10.2016 – Łaziska Górne
2. Faustyna Cieślik
33 – 44. Julia Białoń
______________________________________________
I WTK Skrzatów- 24.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
1. Wiktor Ptak
9 – 12. Tobiasz Malinowski
13 – 16. Konrad Pisarzowski
______________________________________________
I WTK Skrzatek – 24.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
5. Anastazja Malinowska
______________________________________________
I WTK Żaków - 22.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
1. Maksymilian Gwizdoń
8. Wiktor Ptak
17 – 24. Bartłomiej Koch
49 – 51. Oliwer Szczyrba
Tomasz Gola
______________________________________________
I WTK Żaczek – 22.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
13 – 16. Julia Białoń
17 – 24. Karolina Waśko
______________________________________________
LIGA JUNIORÓW – 1 turniej – 22.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
Klub Olimpijczyka Mysłowice - KS Burza Borowa Wieś 0:5 v.o.
Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 0:5 v.o.
UKS Wolej Ruda Śląska – Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:0 v.o.
______________________________________________
LIGA JUNIOREK – 1 turniej – 22.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój

Klub Olimpijczyka Mysłowice - ULKTS Pszczyna 5:0 v.o.
Klub Olimpijczyka Mysłowice - KTS I Mysłowice 3:2
JKTS Jastrzębie – Klub Olimpijczyka Mysłowice 3:2
______________________________________________
I WTK Seniorów – 9.10.2016 – Łaziska Górne
17-24. Damian Kowalski
Kamil Bajer
33-48. Oliwier Gwizdoń
______________________________________________
I WTK Seniorek – 9.10.2016 – Łaziska Górne
9-12. Ewa Filiczak
______________________________________________
1/2 Śląskiej Ligi Juniorów – 8.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
1. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Oliwier Gwizdoń, Patryk Krzemień, Grzegorz Koch)
7-8. Klub Olimpijczyka II Mysłowice (Maksymilian Gwizdoń, Maciej Filiczak, Adrian Bogacz)
______________________________________________
1/2 Sląskiej Ligi Juniorek – 8.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
1. Klub Olimpijczyka Mysłowice (Ewa Filiczak, Faustyna Cieślik, Karolina Bień)
______________________________________________
I GPP Kadetów – 30.09 – 2.10.2016 – Kraków
16. Oliwer Gwizdoń
______________________________________________
I WTK Młodzieżowców – 25.09.2016 – Bytom
10. Kamil Bajer
______________________________________________
I GPP Młodziczek – 23-25.09.2016 – Jarosław
33. Faustyna Cieślik
______________________________________________
I WTK Juniorów – 18.09.2016 – Łaziska Górne
13-16. Oliwer Gwizdoń
25-32. Grzegorz Koch
33-48. Maciej Filiczak
49-64. Adrian Bogacz
65-77. Maksymilian Gwizdoń
______________________________________________
I WTK Juniorek – 18.09.2016 – Łaziska Górne
4. Ewa Filiczak
9-12. Krystyna Świder
17-24. Faustyna Cieślik
33-48. Jagoda Laufer
______________________________________________
I WTK Kadetów – 17.09.2016 – Łaziska Górne
5. Oliwer Gwizdoń
17-24. Maciej Filiczak
25-32. Adrian Bogacz
33-48. Maksymilian Gwizdoń
65-68. Wiktor Ptak
______________________________________________
I WTK Kadetek – 17.09.2016 – Łaziska Górne
17-24. Faustyna Cieślik
Jagoda Laufer
______________________________________________
I WTK Młodzików – 10.09.2016 – Łaziska Górne
4. Adrian Bogacz
6. Maciej Filiczak
13-16. Maksymilian Gwizdoń
25-32. Jarosław Janota
Wiktor Ptak
Maksymilian Rożek
65-80. Filip Bautista
Bartosz Koch
Bartosz Plebankiewicz
Oliwer Szczyrba
______________________________________________
I WTK Młodziczek – 10.09.2016 – Łaziska Górne
1. Faustyna Cieślik
33-42. Julia Białoń
Karolina Waśko
______________________________________________


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL