Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek – 18 – 21.05.2017 – Drzonków
Gra pojedyncza
9 – 12. Julia Tomecka
Klaudia Franaszczuk
13 – 16. Alicja Gasz
_ _ _ _ _
Gra podwójna
3 – 4. Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk
5 – 8. Alicja Gasz, Martyna Lis (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
_ _ _ _ _
Gra mieszana
5 – 8. Klaudia Franaszczuk, Kamil Czapla (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
9 – 16. Julia Tomecka, Damian Korczak (ZKS Drzonków)
Alicja Gasz, Andrzej Kopecki (ZKS Drzonków)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek – 18 – 21.05.2017 – Drzonków
3. Klub Tenisa Stołowego Mysłowice (Julia Tomecka, Alicja Gasz, Klaudia Franaszczuk)
______________________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodziczek – 4 – 7.05.2017 – Krosno
Gra pojedyncza
17 – 24. Weronika Gasz
_ _ _ _ _
Gra podwójna
17 – 32. Weronika Gasz, Julia Tkocz (UKTS Sokół Orzesze)
________________________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek – 27 – 30.04.2017 – Wałbrzych
17 – 24. Klub Tenisa Stołowego Mysłowice (Zuzanna Grzesińska, Wiktoria Urbaniak, Aleksandra Wawrzykowska)
______________________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetek – 23.04.2017 – Sosnowiec
Gra pojedyncza
1. Julia Tomecka
2. Alicja Gasz
3-4. Klaudia Franaszczuk
_ _ _ _ _
Gra podwójna
1. Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk
3. Alicja Gasz, Natalia Szymczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
_ _ _ _ _
Gra mieszana
1. Julia Tomecka, Ksawery Ziętara (UKTS Sokół Orzesze)
2. Klaudia Franaszczuk, Kamil Czapla (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3. Alicja Gasz, Oliwer Gwizdoń (KO Mysłowice)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetek – 22.04.2017 – Sosnowiec
1. Klub Tenisa Stołowego Mysłowice (Julia Tomecka, Alicja Gasz, Klaudia Franaszczuk)
______________________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek – 9.04.2017 – Jastrzębie-Zdrój
Gra pojedyncza
13 – 16. Weronika Gasz
_ _ _ _ _
Gra podwójna
2. Weronika Gasz, Faustyna Cieślik (Klub Olimpijczyka Mysłowice)
_______________________________________________
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek – 2.04.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
2. Zuzanna Grzesińska
6. Wiktoria Urbaniak
10. Aleksandra Wawrzykowska
_ _ _ _ _
Gra podwójna
2. Zuzanna Grzesińska, Wiktoria Urbaniak
5 – 8. Aleksandra Wawrzykowska, Roksana Potempa (JKTS Jastrzębie-Zdrój)
_ _ _ _ _
Gra mieszana
2. Zuzanna Grzesińska, Miłosz Skarżyński (UKS Wolej Ruda Śląska)
9 – 16. Wiktoria Urbaniak, Marcin Massalski (FUNDACJA TALENT Cieszyn)
_______________________________________________
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorek – 1.04.2017 – Bytom
2. Klub Tenisa Stołowego Mysłowice (Zuzanna Grzesińska, Wiktoria Urbaniak, Aleksandra Wawrzykowska)
______________________________________________________
III GPP Kadetek - 31.03 – 2.04.2017 – Luboń
9. Julia Tomecka
14. Alicja Gasz
_______________________________________________
III WTK Kadetek – 19.03.2017 – Bytom
3. Klaudia Franaszczuk
17 – 24. Weronika Gasz
_______________________________________________
77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Senorek – 19.02.2017 – Bytom
Gra pojedyncza
11 – 12. Julia Tomecka
25 – 32. Klaudia Franaszczuk
Zuzanna Grzesińska
_ _ _ _ _
Gra podwójna
5 – 8. Zuzanna Grzesińska, Ewa Filiczak (Klub Olimpijczyka Mysłowice)
Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk
_ _ _ _ _
Gra mieszana
17 – 29. Klaudia Franaszczuk, Damian Kowalski (Klub Olimpijczyka Mysłowice)
Julia Tomecka, Krzysztof Pawłowski (UKTS Sokół Orzesze)
Zuzanna Grzesińska, Aleksander Szydło (UKS Huragan Sosnowiec)
______________________________________________
I LIGA JUNIOREK – 3 turniej – 11.02.2017 – Sosnowiec – FINAŁ
KTS l Mysłowice - UKS Huragan Sosnowiec 5:0
RKS Cukrownik Chybie – KTS I Mysłowice 2:3
KTS I Mysłowice – ULKTS Pszczyna 5:0
KTS II Mysłowice – JKTS Jastrzębie-Zdrój 1:4
MKS Skarbek Tarnowskie Góry – KTS II Mysłowice 2:3
KTS II Mysłowice – RKS Cukrownik Chybie 4:1

2 miejsce – KTS II Mysłowice
3 miejsce – KTS I Mysłowice
______________________________________________
II WTK Juniorek – 5.02.2017 – Łaziska Górne
4. Zuzanna Grzesińska
6. Julia Tomecka
7. Alicja Gasz
8. Klaudia Franaszczuk
9 – 12. Wiktoria Urbaniak
25 – 32. Aleksandra Wawrzykowska
Zofia Stępień
33 – 48. Weronika Gasz
______________________________________________
II WTK Młodziczek – 4.02.2017 – Łaziska Górne
9-12. Weronika Gasz
______________________________________________
II WTK Seniorek – 15.01.2017 – Bytom
9-12. Klaudia Franaszczuk
17 – 24. Zuzanna Grzesińska
______________________________________________
I LIGA JUNIOREK – 2 turniej – 11.12.2016 – Sosnowiec
KTS l Mysłowice – JKTS Jastrzębie 2:3
KKS Kolejarz Gliwice – KTS I Mysłowice 1:4
MKS Skarbek Tarnowskie Góry – KTS I Mysłowice 1:4
UKS Huragan Sosnowiec – KTS II Mysłowice 0:5
KTS II Mysłowice – ULKTS Pszczyna 5:0
Klub Olimpijczyka Mysłowice – KTS II Mysłowice 0:5
______________________________________________
II GPP Juniorek – 2 – 4.12.2016 – Piątnica
41 – 48. Julia Tomecka
49 – 56. Alicja Gasz
Zuzanna Grzesińska
______________________________________________
II GPP Kadetek – 25 – 27.11.2016 – Drzonków
6. Julia Tomecka
7. Alicja Gasz
10. Klaudia Franaszczuk
______________________________________________
II GPP Młodziczek – 11 – 13.11.2016 – Limanowa
49 – 56. Weronika Gasz
______________________________________________
II WTK Juniorek – 6.11.2016 – Łaziska Górne
1. Julia Tomecka
2. Alicja Gasz
6. Klaudia Franaszczuk
9 – 12. Wiktoria Urbaniak
25 – 32. Aleksandra Wawrzykowska
33 – 48. Zuzanna Grzesińska
Zofia Stępień
______________________________________________
II WTK Kadetek – 5.11.2016 – Łaziska Górne
1. Klaudia Franaszczuk
9 – 12. Weronika Gasz
______________________________________________
II WTK Młodziczek – 30.10.2016 – Łaziska Górne
7. Weronika Gasz
______________________________________________
I LIGA JUNIOREK – 1 turniej – 22.10.2016 – Jastrzębie-Zdrój
KTS l Mysłowice – KTS II Mysłowice 2:3
KTS I Mysłowice – Klub Olimpijczyka Mysłowice 2:3
KTS I Mysłowice – Sokół Orzesze 3:2
KTS II Mysłowice – Sokół Orzesze 5:0
KTS II Mysłowice – Kolejarz Gliwice 4:1.
______________________________________________
I GPP Juniorek – 14 – 16.10.2016 – Jarosław
49-56. Klaudia Franaszczuk
______________________________________________
I WTK Seniorek – 9.10.2016 – Łaziska Górne
9-12. Julia Tomecka
17-24. Zuzanna Grzesińska
Wiktoria Urbaniak
______________________________________________
I GPP Kadetek – 30.09 – 2.10.2016 – Kraków
5. Julia Tomecka
7. Alicja Gasz
33-40. Klaudia Franaszczuk
______________________________________________
I WTK Juniorek – 18.09.2016 – Łaziska Górne
2. Klaudia Franaszczuk
3. Julia Tomecka
5. Alicja Gasz
9-12. Zuzanna Grzesińska
Wiktoria Urbaniak
33-48. Aleksandra Wawrzykowska
______________________________________________
I WTK Kadetek – 17.09.2016 – Łaziska Górne
17-24. Weronika Gasz
______________________________________________
I WTK Młodziczek – 10.09.2016 – Łaziska Górne
5. Weronika Gasz


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL