II RUNDA

16 seria – 8.03.2017 - Klub Olimpijczyka Mysłowice – LKS Strażak Mikołów 5:5
17 seria – 15.03.2017  – MKS Orkan Chruszczobród - Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:5
18 seria – 22.03.2017  – MKS Skarbek Tarnowskie Góry II - Klub Olimpijczyka Mysłowice 7:3
19 seria – 29.03.2017  – Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Skarbek Tarnowskie Góry III 8:2
20 seria – 5.04.2017  – UKS Wolej Ruda Śląska - Klub Olimpijczyka Mysłowice 7:3
21 seria – 12.04.2017  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - SPS Spartakus Gliwice 4:6
22 seria – 19.04.2017 - Klub Olimpijczyka Mysłowice – KKS kolejarz Gliwice 7:3

1 SPS Spartakus Gliwice 22 43 165 : 55
2 UKS Wolej Ruda Śląska 22 38 156 : 54
3 MKS Skarbek Tarnowskie Góry II 22 32 135 : 85
4 Klub Olimpijczyka Mysłowice 22 29 127 : 93
5 LKS Strażak Mikołów 22 26 125 : 95
6 MKS Orkan Chruszczobród 22 22 113 : 107
7 MKS Skarbek Tarnowskie Góry III 22 19 100 : 120
8 KKS Kolejarz Gliwice 22 17 100 : 120

I RUNDA

1 SPS Spartakus Gliwice 15 29 109 : 41
2 UKS Wolej Ruda Śląska 15 27 111 : 39
3 Klub Olimpijczyka Mysłowice 15 23 92 : 58
4 MKS Skarbek Tarnowskie Góry II 15 22 95 : 55
5 LKS Strażak Mikołów 15 19 90 : 60
6 MKS Orkan Chruszczobród 15 18 85 : 65
7 MKS Skarbek Tarnowskie Góry III 15 17 78 : 72
8 KKS Kolejarz Gliwice 15 15 69 : 81
9 KS AZS Politechnika Gliwice 15 13 65 : 85
10 KU AZS UŚ Katowice 15 12 67 : 83
11 KS Unia Kalety 15 11 68 : 82
12 UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 15 11 63 : 87
13 KS Burza Borowa Wieś Mikołów 15 10 62 : 88
14 UKS Huragan II Sosnowiec 15 6 46 : 104
15 LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 15 5 46 : 104
16 ULKS Ruch Pniów 15 2 42 : 108

1 seria – 28.09.2016 - KU AZS UŚ Katowice – Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:5
2 seria – 5.10.2016  - KS AZS Politechnika Gliwice - Klub Olimpijczyka Mysłowice 2:8
3 seria – 12.10.2016  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2
4 seria – 19.10.2016  - ULKS Ruch Pniów – Klub Olimpijczyka Mysłowice 1:9
5 seria – 26.10.2016  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 7:3
6 seria – 9.11.2016  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Skarbek Tarnowskie Góry III 6:4
7 seria – 16.11.2016 - KS Burza Borowa Wieś Mikołów - Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:5
8 seria – 23.11.2016  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - UKS Huragan II Sosnowiec 7:3
9 seria – 30.11.2016  - KKS Kolejarz Gliwice - Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:5
10 seria – 7.12.2016 - Klub Olimpijczyka Mysłowice - MKS Orkan Chruszczobród 6:4
11 seria – 14.12.2016  - LKS Strażak Mikołów - Klub Olimpijczyka Mysłowice 5:5
12 seria – 21.12.2016  - Klub Olimpijczyka Mysłowice - UKS Wolej Ruda Śląska 5:5
13 seria – 4.01.2017  - Klub Olimpijczyka Mysłowice – KS Unia Kalety 7:3
14 seria – 11.01.2017  - SPS Spartakus Gliwice – Klub Olimpijczyka Mysłowice 7:3
15 seria – 1.02.2017  - MKS Skarbek Tarnowskie Góry II -  Klub Olimpijczyka Mysłowice 4:6


stat4u

Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szablon Bombax autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL